Metalowe regały sklepowe od producenta, Ultra Power
Zapytanie ofertowe

REGAŁY SKLEPOWE

Odpowiadasz za ekspozycję towarów w sklepie? Potrzebujesz trwałych regałów, które nie będą rdzewiały i w każdej chwili będziesz móc je rozbudować? Jesteśmy na rynku od lat i wiemy jak dobrze sprawdza się modułowy system półkowy, który pozwala rozwijać się klientom. Regały, półki, wózki i akcesoria Ultra Power to zawsze proporcjonalna inwestycja w biznes. Zaczynasz - kup meble metalowe o mniejszych wymiarach. Wraz ze zmianą zatowarowania, rozrastaniem się powierzchni handlowej i magazynowej - dokupisz kolejne regały, zmienisz układ półek itd.

Jakie cechy regałów Ultra Power sprawdzą się w sklepie?

Przede wszystkim polecamy Ci chromowane regały z łożyskowanymi skrętnymi kółkami. Potrójna warstwa chromu daje wieloletnią gwarancję braku rdzy. Zatem w przypadku sprzedaży chemii, soków, wszelkiego towaru w płynie oraz szkodliwego dla niezabezpieczonego metalu - masz pewność braku uszkodzeń.

Jest to także dodatkowe wzmocnienie powierzchni i każda wymiana asortymentu, przewiezienie go z całym regałem, codzienne częste używanie, nie będzie widoczne.To wszystko natomiast wpływa na estetykę i pozwala korzystać z regałów sklepowych Ultra Power nie tylko na zapleczu, w magazynie, ale także na hali, gdzie klienci dokonują wyboru. Kółka natomiast ułatwią przewiezienie towaru i ustawienie go w takim miejscu, by optymalnie wpływał na chęć zakupu.

Drugą zaletą, o której najczęściej mówią nam właściciele i kierownicy sklepu jest wybór kilkudziesięciu wymiarów konstrukcji. Dzięki prostemu montażowi, można zmniejszyć lub zwiększyć powierzchnię ekspozycji albo przechowywania. Małe wózki z półkami postawisz w dowolnym miejscu, zbierzesz w nich asortyment w promocji lub produkt, który akurat chcesz wyróżnić, albo uzupełnia ofertę w pobliżu, choć nie należy do danego działu.

wytrzymałe regały metalowe o kilkuset kilogramach udźwigu

900kg/regał

regały metalowe modułowe pokryte 3 warstwami chromu

stal chromowana

tanie regały metalowe

konkurencyjna cena

atestowane regały metalowe

produkt z atestem

modułowe systemy półkowe, regały metalowe do rozbudowy, regały do ciągów

tania rozbudowa

regały metalowe proste w montażu

łatwy montaż

Zalety regałów Ultra Power dedykowanych branży spożywczej:

  • wytrzymałość - super wytrzymałe półki do 290kg i 900kg na cały regał !!!
  • metal pokryty specjalnymi warstwami - chromowany, odporny na rdzewienie, ale też atrakcyjnie wyglądający, sprawdzający się na hali sprzedaży,
  • Powłoka noMICRO, to ochrona przeciw-bakteryjna, nieszkodliwa dla ludzi i zwierząt, zabójcza dla Bakterii, pleśni, grzybów etc.
  • Wysoka jakość wykonania,
  • łatwy montaż,
  • system modułowy z regulacją półek - wyjątkowa łatwość dopasowania do rodzaju przechowywanych produktów, towaru,
  • Możliwosć łączenia regałów w ciągi
  • korzystna cena = oszczędność kosztów w biznesie.

Konfigurator
regałów

Stwórz Swoją własną konfigurację regału w specjalnym konfiguratorze. Od razu poznasz jego cenę i będziesz mógł złożyć zamówienie.

regał metalowy, konfigurator regałów magazynowych, regał chromowany, oferta regałów, regał dopasowany do potrzeb branży, regał do firmy

Sklep Online

Zachęcamy do zakupów w sklepie online Ultra Power!
Znajdziesz u nas gotowe regały oraz półki i inne niezbędne akcesoria, pozwalające Ci stworzyć dopasowaną do potrzeb przestrzeń magazynową, firmową, sklepową, piwniczną, garażową i inne!
Miłego konfigurowania i przechowywania!
Zapraszamy!