Kontakt, Zapraszamy Ultra Power Polska
Zapytanie ofertowe

Dane rejestrowe

Ultra Power Polska Sp. z o.o.
POLSKA, 66-460 Nowiny Wielkie
ul. Główna 28a
NIP: 5993245582
KRS: 0000817267

Dzial sprzedaży w Polsce

Magazyn: Nowiny Wielkie/k Gorzowa Wlkp.
kom. +48 882 111 855
Tel. +48 95 720 48 62
Fax. +48 95 720 48 63
e-mail: biuro@ultrapower.pl

Przedstawiciel na terenie Czech

Standmar
Tel.: +420 605 869 064
Web: www.standmar.cz

Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!
Zapraszamy!

Zapytaj o ofertę!

Latami pracujemy na wysoką jakość produktów Ultra Power. Łączymy praktyczną myśl techniczną z efektywnym parkiem maszynowym mając na uwadze funkcjonalność w szerokim zastosowaniu regałów metalowych i półek z metalu.

  • Wytrzymałość - udźwig półki nawet 290 kg przy równomiernym rozłożeniu asortymentu.
  • Zabezpieczenia metalu takie, jak powłoka noMICRO, chromowanie.
  • Łatwy montaż i wiele możliwości regulacji przy rozbudowie przestrzeni magazynowej lub wymianie towaru.
  • Gwarancja na produkty!

Regały metalowe Ultra Power wykorzystuje się w całej gamie branż. Od chłodni i placówek medycznych, gdzie oczekuje się wytrzymałego i łatwego w utrzymaniu czystości wyposażenia, przez ekspozycje oraz magazyny sklepowe, gdzie istotny jest udźwig i atrakcyjny wygląd po industrialne stylizacje wnętrz mieszkalnych. Nasze regały możesz schować w przydomowym warsztacie lub wyeksponować w lofcie hotelowym.


Otwórz formularz kontaktowy

Ultra Power jako partner w biznesie

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Nasze kontakty handlowe sprawdzają się od lat. Mamy dostęp do myśli technicznej oraz do zakładów produkcyjnych, które realizują nasze zamówienia w terminie, używając wysokiej jakości surowców obrabianych w dobrze wyposażonych parkach maszynowych.

Systemy półkowe Ultra Power objęte są gwarancją i każdy ich element zachowuje wysoką jakość. To dla nas bardzo ważne, ponieważ zadowolenie Klienta i Partnera Biznesowego wpływa pozytywnie na rozwój i pozycję na rynku B2B.

Podstawą naszej kooperacji biznesowej jest SZACUNEK bez względu na wielkość składanych zamówień, każdy Dystrybutor może liczyć na nasza pomoc i indywidualnie dopasowane warunki oraz realizację umowy na tak samo wysokim poziomie.

Nie zostajesz sam!

  • Wspomagamy Twoje działania marketingowe według potrzeb.
  • Gwarantujemy dostępność towaru w magazynie, bez braków, co jest szczególnie istotne dla ciągłości sprzedaży i warunków zawieranych przez Ciebie kontraktów!
  • Mamy atrakcyjną politykę rabatową.
  • Jesteśmy elastyczni we współpracy biznesowej.

Odezwij się do nas i podziel swoim pomysłem na biznes a my dostarczymy Ci asortyment, z którego Twoi klienci będą zadowoleni!