Metalowe regały sklepowe od producenta, Ultra Power
Zapytanie ofertowe

O FIRMIE

Ultra Power Polska działa w branży wyposażenia produkcji i przemysłu. Oferujemy metalowe systemy półkowe składające się z regałów chromowanych, regałów z powłoką antybakteryjną, regałów na kółkach (wózki metalowe) i części uzupełniające wybrane konstrukcje by precyzyjniej dopasować powierzchnię przechowywania do bieżących potrzeb Klientów.

  • uniwersalne zastosowanie,
  • modułowe rozwiązanie,
  • szybka realizacja zamówień,
  • nowoczesny park maszynowy,
  • konkurencyjne ceny,
  • pewny partner w biznesie.

Zaopatrujemy gastronomię, branżę HORECA, sklepy, piekarnię, magazyny, placówki ochrony zdrowia, chłodnie, ale również osoby prywatne przygotowujące swoje garderoby, garaże, spiżarnie, czy przydomowe warsztaty, wszelkie wnętrza o charakterze industrialnym w biurze, jak i mieszkaniu. Popularność naszego systemu opartego o amerykańską myśl technologiczną sięga już daleko poza granice Polski, co nas ogromnie cieszy. Proponujemy Ci produkty funkcjonalne, praktyczne, wygodne w użytkowaniu, dostosowane do warunków specjalnych, jeśli trzeba, niezwykle elastyczne - do rozbudowy w każdej chwili.

Posiadamy sieć handlową, dzięki współpracy z Partnerami Biznesowymi, czyli firmami zajmującymi się kompleksowym wyposażaniem wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych. Warto zaznaczyć, iż jakość naszych produktów oraz profesjonalna obsługa klienta sprawiły, że firma ULTRA POWER POLSKA zdobyła dużych partnerów handlowych zagranicą: Białoruś, Ukraina, Czechy, Rosja, Litwa, Niemcy.

Siedziba Ultra Power mieści się w Nowinach Wielkich, niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Tutaj posiadamy magazyny, dział sprzedaży i to właśnie stąd rozsyłamy nasze produkty do klientów z całej Polski i z zagranicy. Uruchomiliśmy sklep internetowy, który ułatwia zakupy oferując modułowe meble metalowe z podziałem na kategorie oraz części do ich rozbudowy. Na naszej stronie znajdziesz konfigurator regałów, który krok po kroku ujawni Ci jakie masz możliwości tworzenia swojej przestrzeni do przechowywania.

Dysponując bardzo dużą powierzchnią magazynową i cyklicznymi dostawami z fabryki, jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w bardzo krótkim okresie czasu, najczęściej jest to 2-3 dni robocze!

Konfigurator
regałów

Stwórz Swoją własną konfigurację regału w specjalnym konfiguratorze. Od razu poznasz jego cenę i będziesz mógł złożyć zamówienie.

regał metalowy, konfigurator regałów magazynowych, regał chromowany, oferta regałów, regał dopasowany do potrzeb branży, regał do firmy

Sklep Online

Zachęcamy do zakupów w sklepie online Ultra Power!
Znajdziesz u nas gotowe regały oraz półki i inne niezbędne akcesoria, pozwalające Ci stworzyć dopasowaną do potrzeb przestrzeń magazynową, firmową, sklepową, piwniczną, garażową i inne!
Miłego konfigurowania i przechowywania!
Zapraszamy!