Regały magazynowe od producenta, Ultra Power
Zapytanie ofertowe

REGAŁY MAGAZYNOWE, REGAŁY NA ZAPLECZE

Regał jest podstawowym meblem w magazynie i na zapleczu. Pewnie dlatego tu jesteś, prawda? Systemy półkowe Ultra Power są tworzone z myślą o codzienności przedsiębiorcy prowadzącego duże przestrzenie do przechowywania, świadczącego usługi B2B przygotowania wysyłek, czy kierującego magazynami przy halach produkcyjnych.

Oferujemy modułowe regały z metalu, bo ten rodzaj produktu jest najbardziej trwały, ma ogromny udźwig i jednocześnie gwarantuje prosty montaż i możliwość rozbudowy wraz ze zmianami w Twoim biznesie czy (czego Ci życzymy) rozwojem firmy!

Możliwość ergonomicznego rozłożenia półek ułatwia szybki dostęp do konkretnych produktów np. rozmiarówki danego obuwia lub odzieży. Dzięki możliwościom przebudowy dopasujesz regały do gabarytów i ilości magazynowanego towaru, przygotujesz się na nowe dostawy, zorganizujesz logistykę.

Produkty Ultra Power wzajemnie do siebie pasują, dzięki temu dokupisz choćby w sklepie internetowym niezbędne elementy konstrukcji, jak półki, kółka i inne, pozwalające zwiększać pojemność zaplecza. Dajemy Ci nie tylko konkurencyjną cenę, ale i dodatkową oszczędność wynikającą z braku konieczności wynajmowania kolejnych pomieszczeń.

Wymiary regałów Ultra Power opieramy o najczęściej poszukiwane głębokości półek. W połączeniu z wyborem wysokości i możliwością łączenia w różne układy ciągów, z naszym systemem modułowym elastycznie decydujesz o swojej magazynowej powierzchni użytkowej!

wytrzymałe regały metalowe o kilkuset kilogramach udźwigu

900kg/regał

regały metalowe modułowe pokryte 3 warstwami chromu

stal chromowana

tanie regały metalowe

konkurencyjna cena

atestowane regały metalowe

produkt z atestem

modułowe systemy półkowe, regały metalowe do rozbudowy, regały do ciągów

tania rozbudowa

regały metalowe proste w montażu

łatwy montaż

Zalety regałów Ultra Power do magazynów i na zaplecza:

  • wytrzymałość - super wytrzymałe półki do 290kg i 900kg na cały regał !!!
  • kilkanaście wymiarów półek do wyboru, tworzących cały system modułowy, z możliwością regulacji i konstruowania w sposób odpowiedni do aktualnych potrzeb,
  • kilka wysokości regałów do wyboru,
  • metal pokryty specjalnymi warstwami - chromowany, odporny na rdzewienie,
  • możliwość montażu łożyskowych skrętnych kółek, zwiększających mobilność regałów,
  • wysoka jakość wykonania,
  • łatwy montaż, nawet bez użycia narzędzi - regulacja co 2,5 cm,
  • równie proste poziomowanie regałów na nierównych powierzchniach,
  • siatkowa konstrukcja,
  • korzystna cena od producenta = oszczędność kosztów w biznesie.

Konfigurator
regałów

Stwórz Swoją własną konfigurację regału w specjalnym konfiguratorze. Od razu poznasz jego cenę i będziesz mógł złożyć zamówienie.

regał metalowy, konfigurator regałów magazynowych, regał chromowany, oferta regałów, regał dopasowany do potrzeb branży, regał do firmy

Sklep Online

Zachęcamy do zakupów w sklepie online Ultra Power!
Znajdziesz u nas gotowe regały oraz półki i inne niezbędne akcesoria, pozwalające Ci stworzyć dopasowaną do potrzeb przestrzeń magazynową, firmową, sklepową, piwniczną, garażową i inne!
Miłego konfigurowania i przechowywania!
Zapraszamy!