Regały metalowe do hotelu od producenta, Ultra Power
Zapytanie ofertowe

REGAŁY DO HOTELU

Regały hotelowe Ultra Power tak samo dobrze sprawdzą się w pensjonacie, hostelu, czy motelu. Zatem jeśli zarządzasz takim obiektem, weź pod uwagę wyposażenie wybranych pomieszczeń właśnie w nasze systemy półkowe! Dlaczego?

Regały uniwersalne z metalu, które możesz w dowolnej chwili rozbudować, albo doposażyć w kółka to świetne rozwiązanie do budynku, gdzie jest wiele pomieszczeń o różnych funkcjach. Regały metalowe stawiane są w zwykłych pokojach hostelowych, jak i nowoczesnych industrialnych wnętrzach, gdzie metal gra istotną rolę. Bez względu na to, czy ktoś chce mieć jedynie dach nad głową na noc, czy oczekuje niesamowitych chwil na urlopie, warto, by było praktycznie i funkcjonalnie. Regały Ultra Power są otwarte, wygodne. Odłożysz na nie dosłownie wszystko.

Są rzeczy znacznie cięższe niż obuwie i odzież gościa. Nasz system półkowy sprawdzi się również w miejscach przeznaczonych na przechowywanie, jak spiżarnia, magazyn, pralnia, piwnica. Półki mają bardzo duży udźwig. Regulacji pozwoli Ci dopasować przestrzenie między półkami do wysokości przedmiotów. Raz wykorzystasz je na słoiki z lokalnymi przetworami, innym razem na równiutko ułożone ręczniki kąpielowe.

Poza zmianami związanymi z powierzchnią magazynową, możesz dopasowywać regały metalowe np. chromowane także do nowych funkcji. Dokręcając kółka zyskujesz praktyczny wózek. Wybierać niewielki regał na kółkach dowieziesz posiłek do pokoju gościa. Wystawisz mebel z akcesoriami przy wyjściu, by goście mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji, jakie masz w cenie pobytu. Możliwości jest mnóstwo!

wytrzymałe regały metalowe o kilkuset kilogramach udźwigu

900kg/regał

regały metalowe modułowe pokryte 3 warstwami chromu

stal chromowana

tanie regały metalowe

konkurencyjna cena

atestowane regały metalowe

produkt z atestem

modułowe systemy półkowe, regały metalowe do rozbudowy, regały do ciągów

tania rozbudowa

regały metalowe proste w montażu

łatwy montaż


Zalety regałów Ultra Power dedykowanych branży spożywczej:

  • wytrzymałość - super wytrzymałe półki do 290kg i 900kg na cały regał !!!
  • metal pokryty specjalnymi warstwami - chromowany, odporny na rdzewienie,
  • wysoka jakość wykonania,
  • łatwy montaż,
  • system modułowy z regulacją półek,
  • korzystna cena = oszczędność kosztów w biznesie.


Nie bez znaczenia są powody estetyczne. Branża hotelarska to tymczasowe goszczenie osób przyjeżdżających w celach służbowych czy prywatnych do danej miejscowości, pragnących spędzić czas w praktycznym i ładnym wnętrzu. Nierzadko również goście poruszają sie po budynku i mogą zaglądać do innych pomieszczeń, gdzie zrobienie dobrego wrażenia także ma znaczenie. Regały chromowane są uniwersalne, wytrzymałe a dzięki zabezpieczeniu - odporne na rdzę, więc nie znajdziesz na nich rudawych śladów, mogących świadczyć o zaniedbaniach.

Konfigurator
regałów

Stwórz Swoją własną konfigurację regału w specjalnym konfiguratorze. Od razu poznasz jego cenę i będziesz mógł złożyć zamówienie.

regał metalowy, konfigurator regałów magazynowych, regał chromowany, oferta regałów, regał dopasowany do potrzeb branży, regał do firmy

Sklep Online

Zachęcamy do zakupów w sklepie online Ultra Power!
Znajdziesz u nas gotowe regały oraz półki i inne niezbędne akcesoria, pozwalające Ci stworzyć dopasowaną do potrzeb przestrzeń magazynową, firmową, sklepową, piwniczną, garażową i inne!
Miłego konfigurowania i przechowywania!
Zapraszamy!